Telefon: + 420 775 100 230
E-mail: info@gatomedia.cz

Zvolte si v našem katalogu reklamní plochu, která Vám vyhovuje a o zbytek se již postaráme my!

lastReference Nabídka našich ploch

Granboardy 6 x 3 m

Chcete vyniknout? Grandboardy jsou reklamní nosiče o rozměru 6 x 3 m, které naleznete pouze v prestižních lokalitách, většinou osvětlené a perfektně viditelné. GranBoardy svýmy rozměry patří k velmi oblíbenému a efektivnímu formátu venkovní reklamy, který se v Čechách stává stále populárnější.

Na umístění těchto lukrativních reklamních ploch si dáváme opravdu záležet. Volíme místa, která jsou frekventovaná po celý den širokou škálou diváků a pečlivě zvažujeme jejich zasazení do terénu tak, abychom co nejvíce upoutali jejich pozornost. Osvětlení je u tohoto formátu samozřejmostí.

GranBoardy mají větší účinek než klasické billboardy ale nezatíží Váš rozpočet tak jako bigboardy. Jejich viditelnost je ale téměř srovnatelná s velkými reklamními nosiči. Jsou „třešničkou na dortu“ Vaší billboardové reklamy a nabízejí Vám vysokou image prezentace Vaší reklamy.

Je pro nás důležité, aby Vaše reklama byla nepřehlédnutelná. Proto je pro nás samozřejmostí nejen kvalitní zpracování Vaší reklamy, ale také kvalita našich nosičů. GranBoardy předčí Vaše očekávání: mají nejvyšší kvalitu konstrukce, skvěle umístěné, nabízí vyšší účinek než billboardy, ale přesto za cenu, která Vás nezatíží.

Získejte tu nejlepší lokalitu pro oslovení Vašich zákazníků několikrát denně.

GranBoardy jednoduše přináší výsledky.