Telefon: + 420 775 100 230
E-mail: info@gatomedia.cz

Zvolte si v našem katalogu reklamní plochu, která Vám vyhovuje a o zbytek se již postaráme my!

lastReference Nabídka našich ploch

Bigboardy 9,6 x 3,6 m

Chcete vyniknout? Tyto reklamní nosiče o rozměru 9,6 x 3,6 m naleznete pouze v prestižních lokalitách, většinou osvětlené a perfektně viditelné. Bigboardy svýmy rozměry patří k velmi oblíbenému a efektivnímu formátu venkovní reklamy, který se v Čechách stává stále populárnější.

Na umístění těchto lukrativních reklamních ploch si dáváme opravdu záležet. Volíme místa, která jsou frekventovaná po celý den širokou škálou diváků a pečlivě zvažujeme jejich zasazení do terénu tak, abychom co nejvíce upoutali jejich pozornost.

Bigboardy mají velký efekt a jsou opravdu prestižní záležitostí. Jejich viditelnost je výborná a plocha dostatečná i pro tu nejnáročnější kampaň. Jsou „třešničkou na dortu“ Vaší outdoorové reklamy a nabízejí Vám vysokou image prezentace Vaší reklamy.

Je pro nás důležité, aby Vaše reklama byla nepřehlédnutelná. Proto je pro nás samozřejmostí nejen kvalitní zpracování Vaší reklamy, ale také kvalita našich nosičů. Bigboardy předčí Vaše očekávání: mají nejvyšší kvalitu konstrukce, jsou ve většině případů osvětlené a skvěle umístěné.

Získejte tu nejlepší lokalitu pro oslovení Vašich zákazníků několikrát denně.