Venkovní reklama

Proč zvolit venkovní reklamu?

Hlavním cílem naší společnosti je umožnit i malým a středním firmám prezentovat svoje služby prostřednictvím velkoplošné reklamy.

Co vám tedy můžeme nabídnout? Chytře umístěná reklama ve Vašem okolí k Vám dovede zákazníky, kteří Vás hledají, připomene Vás zákazníkům, kteří Vás znají a představí Vás těm, kteří mohou Vaše služby potřebovat. Prostě a jednoduše „budete vidět“. Velkoplošná reklama Vás zkrátka odliší od konkurence.

Velkou výhodou venkovní reklamy je, že potenciální zákazník je díky opakovanému vnímání reklamy vystaven výrazně většímu vlivu reklamního sdělení. Venkovní reklama nevyžaduje žádnou aktivitu ze strany diváka, nebo možnost vlastního rozhodování o sledování. Na rozdíl od televizní, rozhlasové či tiskové reklamy nelze venkovní reklamu "vypnout" nebo "vyhodit" či se jí jakkoli vyhnout.

Venkovní reklama zajišťuje, že zákazník má přímý, nevyhnutelný a opakovaný kontakt s Vaším reklamním sdělením.

Díky našemu lokálnímu působení si můžete být jisti, že místa, která jsme zvolili pro reklamní plochy, byly vybrány s pečlivostí a že je velmi dobře známe. Nachází se na dopravních tepnách ve Vašem okolí a denně je sledují stovky lidí – a mohou na nich vidět právě Vaši reklamu.